Bes Kallaku interview – video

Bes KALLAKU në ENERGY Radio - You&Me - Live INTERVIEW

You&Me by JAZ Çdo ditë e Hëne - E Premte 2pm -4pm Facebook : https://www.facebook.com/nrgalbania Instagram ...

Kënga Magjike 2017 "Dy konviktoret" dhe e qeshura me lot e DJ SARDI. Bes Kallaku dhe Erioni.

"Dy konviktoret" dhe e qeshura me lot e DJ SARDI. Bes Kallaku dhe Erioni ne Këngë Magjike 2017.

Tek Une 06052017 - Besart Kallaku

IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania http://twitter.com/intvalbania http://instagram.com/intvalbania Offcial ...

6 Dite pa Ermalin (62) - Noizy

Prodhim I Digitalb Show i perjavshem nga Ermal Mamaqi ne T (Digitalb)

Bes Kallaku zbulon në 'Rreze Dielli' sa e ka paguar Bleona Qerretin në filmin e ri...

Dihet tashmë që Bes Kallaku ka ndërmarrë një projekt shumë të rëndësishëm siç është realizimi i filmit “Falko” dhe e kemi parë që ...

Besart Kallaku - Intervistë në makinë

Ndiqni këtë bisedë jo të zakonshme me Besin, në rubrikën Xhiro me Zakeon. Aktori i Portokallisë flet për familjen, Xhensilën dhe ...

Rudina - Xhensila Myrtezaj vjen me “Lova”! (14 qershor 2017)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.

FUN DAY 18052016 - I ftuar Besart Kallaku

Në FunDay Fatma prezanton: - I ftuar Besart Kallaku. - Kënga më e re e Jason Derulo "If It Ain't Love". - Një IN Report nga shfaqja ...

Elvana Gjata x Capital T - Fustani

elvanagjata #capitalt #fustani #truekapo Written by : Elvana Gjata, Capital T Beats by : BO Beatz & Cano Produced by : Rzon, ...

Besart Kallaku - Qejfli, 25 Mars 2013 - Top Fest 10

Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004. Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve ...

Xing me Ermalin 52 - Lorik Cana

Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Ermal Mamaqi Channel Email : [email protected] WEB : www.xing.al Ermal Mamaqi Social ...

Klanifornia - Marina Na Na Na - Xhensila Myrtezaj (09 nentor 2019)

XhensilaMyrtezaj#Klanifornia #TvKlan Moderatore dhe autore e rubrikës #MarinaNaNaNa: Marina Vjollca www.tvklan.al.

Irkenc Hyka & Bes Kallaku - Makarena

Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing Shikoni filmin "Falco" online ne : ▻ https://fanlink.to/Fi...

Ne kurthin e Piter Pan - Xhensila Myrtezaj

https://www.tvklan.al Entertainment format by Endemolshine & TVKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre.

Sfida Paintball, Tayna, Shiko kush LUAN 3, 4 Janar 2020, Entertainment Show

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Tayna, Niko Komani, Rashel ...

Bes Kallaku tregon se si është Xhensila si nuse

Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Ermal Mamaqi Channel Email : [email protected] WEB : www.xing.al Ermal Mamaqi Social ...

Rudina - Sabri Fejzullahu na prezanton me nusen e djalit te tij, Ariana Fejzullahu! (16 nentor 2019)

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.

“Bleona Qereti ka profesionalizëm, Enca bën për…”/ Plas shérri mes Bes Kallakut dhe këngëtares

TIRANË– Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka shpërthyer keq pas një deklarate të aktorit të njohur të humorit Bes Kallakut, i cili ...

Random Videos:

© 2020 | Home | Контакты